Verze pro seniory   Olomoucký kraj    

Dnes je 9.4., svátek má Dušan

Vyhledávání  

Workshop bosé chůze

Workshop bosé chůze

Datum: 24. Duben 14:30 - 16:30
Místo: Zámečnická 7
Obec s rošířenou působností: Olomouc
Organizátor: Ostrov pro rodinu
Www: www.ostrovprorodinu.cz
Kontaktní osoba: Mgr. Šárka Gajdošová
E-mail: info@ostrovprorodinu.cz
Telefon: +420 776 373 665

 

Workshop je určen pro každého, kdo má chuť občas zahodit boty, nebo také pro ty, kteří se rádi dozvědí o nohách v kontextu vlivu na tělo.

Ukážeme si, jak komplexně můžeme vnímat naše tělo. Řekneme si, jak vady nohou ovlivňují naše postavení těla, chůzi a celkově náš pohybový aparát. Budeme si povídat na téma obuvi, jak a proč má vypadat pro dospělé tak i pro naše nejmenší. Zabyvat se budeme dulezitymi aspekty práce s telem, jako je jeho vnímání, přípravou nožek a těla pro přechod na barefoot, nebo jednoduše to můžete pojmout jako nezbytnou péči o ně a sebe. Ukážeme si jak začít chodit či běhat naboso tak, aby byl přechod bezpečný. V neposlední řadě se dozvíte, jak na tom vaše nohy jsou.

…každý krok se Vám pak stává účinnou terapií.

Garant:

Mgr. Blanka Šarlota Jurková

V průběhu mého magisterského studia na lékařské fakultě při MU v Brně jsem měla možnost pracovat se skvělým týmem fyzioterapeutů pod vedením Mgr. Lucie Kinclové Ph.D. Dostalo se mi možnosti již v té době se aktivně zapojovat v diagnostice a terapii nohou z pohledu vývojové kineziologie.
V současné době spolupracuji s Lukášem Klimperou- zakladatelem barefootové obuvi Ahinsa shoes.
S klienty velmi ráda pracuji komplexně a zakládám si na vzájemné spolupráci a protože vím, že nohy nás nesou na cestách všude ve světě, začínám nejraději právě od nich.

Prostě se mi ty nožky líbí…

Odkaz na kurz a přihlášení: https://www.ostrovprorodinu.cz/cs/kurzy/kurzy-o-barefoot/workshop-bose-chuze-174