Verze pro seniory   Olomoucký kraj Logo    

Dnes je 7.7., svátek má Bohuslava

Vyhledávání  

Cesta k odplenkování

Cesta k odplenkování

Datum: 10. Květen 10:00 - 12:00
Místo: Zámečnická 7
Obec s rošířenou působností: Olomouc
Organizátor: Ostrov pro rodinu
Www: www.ostrovprorodinu.cz
Kontaktní osoba: Mgr. Šárka Gajdošová
E-mail: info@ostrovprorodinu.cz
Telefon: +420 776 373 665

 

Dospěli jste k tomu, že uzrál čas vaši ratolest odplenkovat?

Nebo už máte nějaké pokusy za sebou, ale ještě se úplně nedaří?

Nezoufejte, určitě v tom nejste sami! Hlavní je mít trpělivost a nesrovnávat se s okolím, každé dítě má svůj čas...

Na kurzu si řekneme, co je třeba na cestě k odplenkování vědět, co rozhodně nepodcenit a čemu se naopak vyhnout. Ukážeme si praktické pomocníky a oblečení, které vám tuto cestu usnadní. Nebudou chybět ani osvědčené tipy, jak nejlépe na to. A především vám předám osobní zkušenosti, abych vás povzbudila, protože důležité je se nevzdávat! Vždyť se jedná o cestu k dalšímu důležitému kroku v samostatnosti vašeho dítěte.

Lektorka:

Mgr. Lucie Ernstová

Dlouholetá lektorka a propagátorka kontaktního rodičovství, nošení dětí a zdravého stravování. Máma 4 úžasných dětí včetně dvojčat. Více info naleznete na www.casprorodinu.cz

Aby vaše rezervace byla závazná je nutné kurzovné uhradit nejpozději 3 dny před konáním kurzu na č. ú. 2901105706/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno, termín a název kurzu. Pokud bude kurz zrušen bude vám kurzovné vráceno v plné výši. V případě, že se kurzu z vážných důvodů nemůžete zúčastnit je možné za sebe poslat jinou osobu.

Na našich kurzech jste vítáni nejen vy, ale také vaše děti. Chtěli bychom vás ale poprosit, abyste brali v úvahu jejich potřeby i potřeby dalších účastníků kurzu.

Odkaz na kurz a přihlášení: https://www.ostrovprorodinu.cz/cs/kurzy/bezplenkova-komunikacni-metoda/cesta-k-odplenkovani-178