Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Rozvoj sociálních služeb v Olomouci (konference)

Datum: 22. Červen 09:00 - 14:30
Místo: Magistrát města Olomouce, Hynaisova 10, Olomouc, velký zasedací sál Zastupitelstva města Olomouce
Obec s rošířenou působností: Olomouc
Organizátor: statutární město Olomouc
Www: www.kpss.olomouc.eu
Kontaktní osoba: Dagmar Prachniarová
E-mail: dagmar.prachniarova@olomouc.eu
Telefon: +420585562109
Soubory ke stažení: Program konference

 

Rozvoj sociálních služeb v Olomouci. To je hlavní téma konference, kterou pořádá odbor sociálních věcí olomouckého magistrátu. Konference se uskuteční 22. června od 9 hodin ve velkém zasedacím sále zastupitelstva města Olomouce v Hynaisově ulici. Těšit se můžete na velmi zajímavý soubor přednášek. Účast na konferenci je třeba předem registrovat přes formulář na stránkách www.kpss.olomouc.eu.

Nové služby pro osoby s poruchou autistického spektra, odlehčovací služby pro osoby s postižením, nová výdejna materiální pomoci, současné trendy v dluhovém poradenství či informace o podpoře sociálního a dostupného bydlení SMOl, to vše zazní na konferenci. Rovněž se zástupci rodinných center a Dobrovolnického centra UPOL podělí o informace, jak se vypořádali s výzvami, jako je válka a další krize.

Po celou dobu konference si budete moci zakoupit originální věci charitního obchůdku DOBRODRUHÁ, či zakoupit některý z titulů nejen od olomouckých akademiků nabízený Vydavatelstvím Univerzity Palackého v Olomouci.

Účast na konferenci je zdarma.