Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Konference k rodinné politice města Olomouce

Datum: 19. Říjen 09:00 - 14:30
Místo: Magistrát města Olomouce, Hynaisova 10, Olomouc, velký zasedací sál Zastupitelstva města Olomouce
Obec s rošířenou působností: Olomouc
Organizátor: statutární město Olomouc
Www: prorodinu.olomouc.eu
Kontaktní osoba: Dagmar Prachniarová
E-mail: dagmar.prachniarova@olomouc.eu
Telefon: +420585562109
Soubory ke stažení: Program konference

 

Srdečně zveme na 9. ročník konference k rodinné politice města Olomouce. Konference se uskuteční ve čtvrtek 19 října 2023 od 9:00 do 14:30 hod. ve velkém zasedacím sále na ul. Hynaisova 10, Olomouc. Letošním tématem jsou „Náhradní rodiny v turbulentní době“.

Svou účast nám přislíbila senátorka Parlamentu České republiky JUDr. Daniela Kovářová a PhDr. Miloslav Macela z Ministerstva práce a sociálních věcí. Na konferenci se dozvíme, jak je to s náhradní rodinnou péčí ve městě Olomouci optikou doprovázejících organizací, zazní informace o vrstevnickém doprovázením, budou prezentovány zkušenosti s náhradními rodinami v rané péči, zazní i informace o transformaci pobytových služeb pro ohrožené děti v Olomouckém kraji a mnoho dalšího. Doprovodný program konference zajišťuje Sluňákov – centrum ekologických aktivit města Olomouce, o.p.s., a Nakladatelství PORTÁL, s.r.o. Hlídání dětí v místě zajišťuje Rodinné centrum Provázek. Na konferenci je třeba se přihlásit na adrese https://aktivni.olomouc.eu, zde je rovněž nutné zadat požadavek na hlídání dětí.

Aktivita je podpořena Ministerstvem práce a sociálních věcí v rámci národního dotačního titulu Obec přátelská rodině a seniorům 2023.