Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Mohli jste nás vidět, slyšet, potkat

Sedmý Rytířský turnaj trhal rekordy

Ve středu 8. května proběhl v Olomouci již sedmý Rytířský turnaj pro děti, který organizovala zdejší kapucínská komunita ve spolupráci s Maltézskou pomocí v Olomouci. Letos bylo pravděpodobně nejvíce účastníků. Výtěžek akce pořádané bratry kapucíny pomůže dětem ze dvou klientských rodin Maltézské pomoci.

Během Rytířského turnaje též bylo propagováno pěstounství. Více informací naleznete zde.

 

Buď IN pěstoun“ uslyší lidé nejen z rádia

Odstartovala dlouho očekávaná informační kampaň Ministerstva práce a sociálních věcí, která seznámí širokou veřejnost s tématem náhradní rodinné péče. Jejím sloganem je „Buď IN pěstoun“, s podtitulkem „Hledáme super obyčejné lidi“, což napovídá o hlavním cíli kampaně - seznámit veřejnost s tématem pěstounské péče, vyvrátit řadu mýtů, které o ní panují a pomoct najít dětem, které z jakýchkoliv důvodů nemohou buď dočasně, nebo dlouhodobě vyrůstat se svými biologickými rodiči, náhradní rodinu. Kampaň využije mixu komunikačních nástrojů – od rádia až po závěrečnou akci na Střeleckém ostrově v Praze 16. 6. 2019.

Více informací zde.

 

Týden pěstounství v pořadu Sama doma ČT

Záznam můžete vidět ZDE.

 

MPSV poděkuje pěstounům za jejich péči akcí "Buď IN pěstoun"

Více infomací naleznete ZDE.

 

Maltézská pomoc na Světovém poháru v parkurovém skákání J&T BANKA

Více informací naleznete ZDE.

 

V rámci Týdne (pro) pěstounství v září 2019 realizovaného v celém Olomouckém kraji se i Centrum náhradní rodinné péče v Jeseníku zapojilo dvěma aktivitami.

Více informací naleznete ZDE.