Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Síť pro rodinu organizuje celorepublikový Festival rodiny

V průběhu pěti týdnů od 11.5. do 19.6.2019. Tedy v období, kdy se slaví Den matek, Mezinárodní den rodiny, Den dětí či Den otců, připravují mateřská a rodinná centra Sítě pro rodinu, z.s., ve všech krajích České republiky programy.

Tuto činnost se Síť pro rodinu rozhodla podpořit celorepublikovým Festivalem rodiny, který bude oslavou rodiny, napříč celou Českou republikou. V daném období proběhne více než 200 různých akcí a aktivit.

Klíčovou událostí bude realizace sobotní, zahradní slavnosti v parku Na Žofíně, v termínu 18.5.2019. Smyslem této akce je podpora a oslava rodiny a současně motivace rodin, aby společně zasedly k jednomu stolu (respektive na jednu deku). Aby si společně popovídaly, bez nahlížení do mobilních telefonů a dalších "zlodějů" času, zaposlouchali se do poslechu hudby či se společně zapojily do zajímavých aktivit. Bližší informace můžete nalézt na webových stránkách Festivalu rodiny: www.festivalrodiny.cz

Rodina je společenstvím, kde se sdílí čas, prostor, úzkost i naděje, kde se soužitím všichni učí pro život, kde všichni dávají i přijímají, kde formují svou osobnost a mají možnost zrát k moudrosti a kde podstatnou složkou všeho je vzájemně sdílená a působená radost. 

Prof. Zdeněk Matějček