Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Rodinná pohoda a zábava! Po roce je tu opět Den pro rodiny vlastní i náhradní v Olomouci!

Již tradiční příjemný den plný zábavy připravuje Olomoucký kraj ve spolupráci se Statutárním městem Olomouc a dalšími organizacemi, které pracují s pěstounskými rodinami. S radostí vás zveme na oblíbenou akci pro rodiny vlastní a náhradní, která se koná 12. 9. 2021 od 9:30 hodin do cca 16:00 hodin ve Smetanových sadech v Olomouci.

Den pro rodiny vlastní i náhradní se koná nejen v rámci Koncepce rodinné politiky Olomouckého kraje, ale také v rámci projektu, který realizuje Olomoucký kraj na podporu náhradního rodičovství. Akce láká k setkávání rodin a společnému trávení volného času. Spolu s Dnem pro rodiny opět oslavíme také Den (pro) pěstounství, který je jedinečnou příležitostí pro ocenění pěstounů za jejich činnost a také pro zvýšení povědomí veřejnosti o vzdělávání pěstounských rodin a pro informování o smyslu pěstounské péče s cílem vyvrátit mýty o ní a zvýšit počet zájemců o pěstounskou péči.

Setkání rodin pomáhají připravit Evropský sociální fond, Olomoucký kraj, Statutární město Olomouc, web www.rodinajeok.cz, Dětský domov Olomouc a další. Jste srdečně zváni na úžasný program. Uvidíme vystoupení známého písničkáře Voxela, zábavnou show pro děti přinese olomoucké divadlo Tramtarie, o napětí spojené s vědou se postarají vědci z Pevnosti poznání se svými pokusy a o další doprovodný program se postarají sportovní a zájmové kroužky DDM Olomouc. 

Tisková zpráva k pořádané akci

 

Týden pro pěstounství 2021

Akce v Týdnu (pro) pěstounství se uskuteční na celém území Olomouckého kraje.

Konkrétně pak v těchto městech:

den_pro_rodinu_plakat_a5_print_1.jpg [JPG, 584.62 kB]

denprorodiny_finale.png [PNG, 1.94 MB]